4 جاذبه تاریخی و گردشگری کشور استرالیا که حتما باید ببینید!

جاذبه های تاریخی استرالیا

استرالیا یک کشور زیبا و پوشیده از جنگل های رنگارنگ است که دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد. این کشور، واقع در قاره اقیانوسیه می باشد و خیلی از مردم برای تفریح  یا کار به این کشور سفر می کنند. جاذبه های تاریخی استرالیا را می توانید با استفاده از تور استرالیا ریسمون، در این کشور ببینید و لذت ببرید.

ما در ریسمون به چند مورد از جاذبه های تاریخی استرالیا اشاره خواهیم کرد که شما می توانید آنها را مطالعه و مشاهده کنید. قطعا مسافرت برای هر انسانی نیاز است تا بتواند روحیه خود را تقویت کند، اما قبل از مسافرت بهتر به نقاطی که میخواهید به آن عزیمت کنید، اطلاعاتی داشته باشید.

جاذبه های تاریخی کشور استرالیا

کشور استرالیا هم همانند دیگر کشور ها، دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیاری است که برای تکمیل شدن سفر تفریحی مان به این کشور باید آنها را تجربه کنیم. قطعا وقتی از جاذبه های تاریخی استرالیا اطلاعات داشته باشید، مشتاق خواهید بود که برای یکبار هم که شده از آنها دیدن فرمایید.


مقاله-ریسمون-استرالیا-2.jpg

گالری ملی ویکتوریا در استرالیا

یکی از جاذبه های تاریخی استرالیا و دیدنی و زیبا در شهر زیبای ملبورن، گالری و موزه هنری ویکتوریا می باشد. این گالری از قدیمی ترین و بزرگترین گالری های هنری در استرالیا شناخته می شود که در سال 1861 تاسیس شده است.

گالری ملی هنر دانشکده ویکتوریا، به منظور آموزش آکادمیک هنر، در سال 1986 راه اندازی گردید و تا حدود سال 1910 فعالیت داشت. بسیاری از افرادی که در این دانشکده به تحصیل پرداختند، بعد ها به افراد متبحر و معروفی در زمینه هنر تبدیل شدند.

گالری ویکتوریا استرالیا، یکی از زیباترین جاذبه های تاریخی استرالیا دارای آثار هنری ارزشمند از چندین هنرمند معروف به نام های جیان لورنزو برنینی ، مارکوپالمزانو ، رامبراند ، پیتر پل روبنز ، جیووانی باتیستا تیپلو ، ، پائولو اوسلو ، و پائولو ورونسه و بسیار دیگر از هنرمندان می باشد.

یک واقعه تاریخی و معروفی که برای این گالری هنری رخ داد، سرقت یکی از نقاشی های معروف پیکاسو به نام زن بید، بود که در سال 1986 رقم خورد. این گالری هنری در استرالیا در بر گیرنده آثار هنری در موضوعات، مد ، عکاسی، فرهنگ و هنر دیگر کشورها، نقاشی، آثار بومی استرالیا و دیگر آثار هنری مربوط به فرهنگ و هنر این کشور می شود.

برای دیدن این جاذبه گردشگری می توانید در تورهای گردشگری ریسمون استرالیا شرکت فرمایید و از دیدن آثار هنری نقاش های معروف جهان در قدیمی ترین و بزرگترین گالری هنری که از جاذبه های تاریخی استرالیا است لذت ببرید.


مقاله-ریسمون-استرالیا-3.jpg

پل بندرگاه سیدنی از جاذبه های تاریخی استرالیا

پل بندرگاه سیدنی یکی دیگر از جاذبه های تاریخی استرالیا که همانطور که از نامش پیدا است در شهر سیدنی واقع شده است، یکی از نماد های اصلی برای راه های ارتباطی در شهر سیدنی می باشد. این پل که به صورت قوسی ساخته شده است، مرکز سیدنی را به مناطق شمالی این شهر ارتباط و اتصال می دهد.

پل بندرگاه سیدنی در استرالیا یکی از شاهکارهای معماری جهان است که در دره پنجم پل های قوسی جهان قرار دارد و شما را برای دیدن این پل با استفاده از تور های تفریحی و گردشگری ریسمون دعوت می کنیم.

این شاهکار مهندسی که از مهم ترین جاذبه های تاریخی استرالیا به حساب می آید، با عرض 49 متر در سال 1932 افتتاح شد و به بهره برداری رسید. قبل از احداث این پل، رقت و آمد به شمال سیدنی از مرکز این شهر به وسیله قایق ها انجام می شد، که امری دشوار برای ساکنان این مناطق به حساب می آمد.

ایده های اولیه این پل در در سال 1815 توسط یک معمار فرانسوی داده شد، اما به علت وقوع جنگ جهانی اول، ساخت این پل به تعویق افتاد. ساخت این پل از سال 1922 آغاز شد و ده سال به طول انجامید تا به تکامل برسد.

 

ساختمان نمایشگاه سلطنتی از دیگر جاذبه های تاریخی استرالیا

یکی از قدیمی ترین نمایشگاه ها در استرالیا می باشد که در سال 1880 برای احداث یک نمایشگاه، راه اندازی شد و به بهره برداری رسید. این ساختمان در سال 2004 به عنوان یکی از جاذبه های تاریخی استرالیا در سازمان جهانی به ثبت رسید.

بازسازی آن با دقت و مهندسی کامل باعث شده است که این منطقه به یکی از نمایشگاه های دیدنی و تاریخی در کشور استرالیا تبدیل شود. در حال حاضر از این نمایشگاه سلطنتی استفاده های بسیاری در زمینه نمایشگاه ها، سمینار ها و برنامه های فرهنگی و هنری می گردد.


مقاله-ریسمون-استرالیا-4.jpg

خانه اپرای سیدنی از جاذبه های تاریخی استرالیا

یکی از دیگر مکان های تاریخی و گردشگری که بسیار دیدنی می باشد، خانه اپرای سیدنی در کشور استرالیا است. این مجموعه در سال 1973 احداث شده است. این مجموعه، یکی از مهم ترین جاذبه های تاریخی استرالیا به شمار می رود.

این ساختمان دارای پوسته حلزونی شکل می باشد که گفتنی است برای طراحی آن از یک میلیون و 56 هزار تکه گرانیت سوئدی استفاده شده است. اپرا شامل پنج سالن تمرین نمایش، چنج سالن تئاتر، چهار رستوران، دو سالن اصلی و تعداد زیادی فروشگاه می باشد که گردشگران می توانند در تور استرالیا از این مجموعه دیدن فرمایند.

 


0 دیدگاه

26 بهمن 1398


برچسب ها
تیم نویسندگان ریسمون

درباره نویسنده
ریسمون با تیمی قوی، محتوای جذاب و به روز تولید میکند

دیدگاه شما