10 مقصد جذاب برای مشاهده پدیده اقیانوس ابر

با ریسمون پدیده دیدنی اقیانوس ابر را ببینیم

  پدیده اقیانوس ابر، پدیده ای مسحور کننده است؛ چشمانتان را ببندید و تصور نمایید بر مرتفع ترین نقطه ی یک روستا ایستاده اید؛ در طبیعتی شگفت انگیز و بکر محصورید؛ سکوت و قدرتِ طبیعت جادویتان کرده، ذهنتان خالیست و سرشار از آرامُ قرار هستید و سرتان بر سفیدیِ انبوهِ ابرهاست؛ می توانید دست ببرید و تکه ای ابر را بردارید! این پدیده ی اقیانوس ابر است؛ مبهوت کننده و مستی بخش... چشمانتان را باز کنید، تور طبیعت گردی ریسمون در واقعیت شما را به این رؤیا می برد. در مناطق ییلاقی می توانید شاهدِ جنگل در میان ابرها باشید.. در پدیده ی اقیانوس ابر، آسمان به زمین می رسد و ابرهایش را در دستان شما می گذارد...
 

مقاله-ریسمون_اقیانوس_ابر_2.jpg

   تور طبیعت گردی ریسمون شما را میان پدیده اقیانوس ابر می برد...
   در ییلاق ها و روستاهای زیبای ایران می توانید پدیده اقیانوس ابر را ببینید؛ تور ییلاق، گزینه ای عالی برای سفر به سوی ابرها و تماشای اقیانوس ابر است. در اینجا 10 ییلاق و روستای زیبا که می توانید با تور ییلاق در آن ها میانِ ابرها و اقیانوس ابر آرام گیرید و مبهوت شوید را به شما معرفی می کنیم:
1) ییلاق ماسال:  ماسالِ جنگلی و بر فرازِ کوهستان در غربِ گیلان، ییلاقی بی نظیر برای تماشای اقیانوس ابر است؛ می توانید در ییلاق ماسال در خانه هایِ محلیِ فرورفته در ابرها اقامت کنید و هوایِ  طبیعت دست نخورده‌اش را به جان بکشید. 
2) فیلبند: یکی از مشهورترین ییلاقاتی که می توانید در آن میان ابرها قدم بگذارید و ابرها را زیر پایتان حس کنید، فیلبندِ مرتفعِ مازندران است؛ تابستان ها اقیانوس ابر زیبایی در آنجا مشاهده می شود که همراه با اقامت در خانه‌های روستای و خوردن غذاهای سنتی سفری رؤیایی را برای شما خواهد ساخت... تور فیلبند ریسمون شما را به جاده‌هایِ ابری خواهد رساند.


مقاله-ریسمون_اقیانوس_ابر_3.jpg
 
3) روستای بی نظیر اوپرت در مرز سمنان و مازندران، بر ارتفاعات جا خوش کرده و ییلاقِ بی نظیری همراه با اقیانوس ابر، جنگل های انبوه، نسیم خوش و طبیعتی دیوانه کننده از بکری و اعجاز را برای شما خواهد ساخت و شما با تور طبیعت گردی ما می توانید در این ییلاق بیاسایید. 
4) روستای داماش: داماش از روستاهای ییلاقیِ شهرستان رودبار است؛ منطقه ای کوهستانیست و در ارتفاع 2200 متری از آب دریا واقع شده، در داماش میان گل های سوسن چلچراغ و ابرهایِ سپیدِ انبوه، از هر چیزِ منفی آزاد و رها خواهید گشت؛ تور طبیعت گردی ریسمون شما را به این رهایی خواهد رساند!
5) ییلاق املش: آب و هوایِ خنک و مطبوعِ املشِ گیلان در تابستان، نسیم هایِ رؤیایی، ابرهایِ انبوه و سرسبزیِ کوهستان ها، شما را سرشار از هیجان و آرامشِ همزمان خواهند کرد. تور طبیعت گردی ما شما را وسطِ تابستانِ داغ به بهارهایِ خنک خواهد برد؛ املش هوایِ خنک و مطبوعِ بهاریست در سبزه هایِ براقِ تابستانی!
6) ییلاق سوباتان: با تور ییلاق به سوباتانِ تالش بروید و در میان روستایی باستانیُ جذاب و دشت هایی وسیعُ پوشیده از سبزه و گل، پا بر ابرها بگذارید و سر به ابرها بسپارید! تور طبیعت گردی ما، شما را در سوباتان به همزمانیِ تاریخُ طبیعت خواهد برد. 
7) اشکوراتِ رامسر: عروسُ دامادها آماده باشید! تور طبیعت گردی ما قصد دارد شما را به کوهِ عروسُ داماد در اشکورات ببرد و ماه عسلی بی نظیر را بر فرازِ اقیانوس ابر سفید رنگ و معرکه در روزهای سفیدِ زندگیتان برای شما بسازد؛ روستاهای زیبای بالا اشکور و پایین اشکور با جاذبه هایِ طبیعیشان شما را به خویش می خوانند. 
 
8) روستای شاهرود: در دلِ کوه هایِ بی مانندِ البرز، جنگلی سفید و درخشان به نام جنگلِ ابر واقع است؛ تور طبیعت گردی ریسمون، حضور در اقیانوس ابر را میانِ جنگل ابر به شما پیشنهاد می کند. آب و هوای تمیز و نسیمِ خوشِ شاهرود شما را سرمست خواهد کرد.مقاله-ریسمون_اقیانوس_ابر_4.jpg

   اقیانوس ابر در تکه های بهشتیِ زمین...
  بسیار پیش آمده که در معدود روزهایِ تمیزِ شهرهایِ بزرگ، ابرهای انبوه، سفید و درخشان را در آسمانها دیده‌اید و دوست داشتید پرواز کنید و چون کارتونِ خرس هایِ مهربان بر آن ابرها لم دهید! تور طبیعت گردی ریسمون شما را بر فراز ابرها به اقیانوس ابرِ ییلاق ها خواهد برد. روستاهایِ جواهر ده، اولسبلگاه، ییلاق هایِ ارتفاعات رامسر، روستاهای کلایه، نارنه و... در اشکورات، تابستان ها در لایه هایی از ابر پنهانند، ویدئوهای تایم لپس برای ثبتِ پدیده اقیانوس ابر و تماشایِ آن در روزهای بازگشت از سفر بهترین گزینه ی رفع دلتنگی برای اقیانوس ابر است! تور طبیعت گردی ریسمون شما را به تکه هایی از بهشتِ آسمانی بر زمین خواهد برد و در دریایِ ابر غرق خواهد کرد. هنرمندان، نقاشان، نویسندگان و عکاسان در ییلاق هایِ پوشیده از ابر سرشار از ایده و خلاقیت خواهند گشت و با الهام گرفتن از طبیعتِ ابری، سرخوشانه و سرشار از ایده به خانه هایشان باز می گردند. آرمیدن در میانِ دریایی از ابرُ شکوه، گزینه ای فوق العاده و منحصر به فرد برای گذراندنِ ماه عسل است. 


مقاله-ریسمون_اقیانوس_ابر_5.jpg

  تور طبیعت گردی در ییلاق...
  تور طبیعت گردی در ییلاق شما را به طبیعت هایِ رؤیای، هوایِ خنک و نسیم هایِ بهاری خواهد برد و چند روز از تابستانِ شما را خنک و مطبوع خواهد نمود. شنا در دریایِ ابرها و خرامیدن در جاده هایِ ابری، آرامش گرفتن با سکوتِ طبیعت و قرار گرفتن در قدرتِ بی نظیرش شما را از همه ی دغدغه ها آزاد خواهد کرد. تور طبیعت گردی ریسمون شما را به ییلاق هایی خواهد برد که جز صدای پرندگان و نسیم، آوایی نباشد تا شما بتوانید در دلِ ابرها کنار عزیزانتان استراحتی جانانه و شیرین داشته باشید و به مدیتیشن و مراقبه زیر دریایِ ابرها بپردازید! برای شرکت در تور فیلبند ریسمون با ما تماس بگیرید.
 


0 دیدگاه

20 مرداد 1398

تیم نویسندگان ریسمون

درباره نویسنده
ریسمون با تیمی قوی، محتوای جذاب و به روز تولید میکند

دیدگاه شما