همه چیز درباره نحوه درست کردن سیگار برگ کوبا

سیگار برگ کوبا

سیگار برگ کوبا همان‌گونه که از نامش هم مشخص است یکی از تولیدات دخانیات کوبایی است که با ظاهری شیک و طعم و مزه متنوع و منحصر به فردی که دارد توجه و علاقه خیلی ها را به سمت خود جذب کرده است. در مطالب گذشته با تمام جزئیات به چگونگی این سیگار و تاریخچه آن اشاره شد. چنانچه در میان علاقه مندان به  ریسمون کسانی هم وجود دارند که دلشان می خواهد همه چیز را درباره نحوه درست کردن این مدل سیگار بدانند پیشنهاد می کنیم حتماً این بخش از مقاله را هم مطالعه نمایند. از آنجایی که تمامی مردم جهان ادعا می کنند سیگار برگ کوبا بهترین و متفاوت ترین مدل سیگار جهان است پس فهمیدن اطلاعاتی راجع به چگونگی تهیه و ساخت آن خالی از لطف نیست.مقاله-ریسمون-سیگار-برگ-کوبا-2.jpg

نحوه ساخت سیگار برگ کوبا چگونه است؟

همه ما می دانیم که سیگار برگ کوبا یک سیگار ساده با طعم و مزه معمولی نیست. در واقع اندازه و ضخامت آن هم هیچ شباهتی با سایر سیگارهای تولید شده ندارد. در رابطه با این که نحوه درست کردن این سیگار به چه صورت است گفتنی های بسیاری است. اما در حالت کلی می توان گفت سیگار برگ کوبا در انواع متنوعی درست و پیچیده می شود و به عبارتی ساده تر ماشین های پیچ گوناگونی برای آن وجود دارند که هر یک از آن ها کار خود را در بهترین و مطلوب ترین شکل ممکن انجام می دهند. امروزه به خاطر گران قیمت بودن این مدل سیگار و همچنین فراوانی مدل های تقلبی آن در بازار، بسیاری از علاقه مندان به سیگار برگ دلشان می خواهد سیگارهایی را که مصرف می کنند با دستان خودشان تهیه نمایند. اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید اما تجربه شما در نحوه درست کردن این سیگار کم است و می خواهید اطلاعات بیشتری درباره آن کسب کنید حتماً ادامه مطلب ریسمون را مطالعه کنید.


مقاله-ریسمون-سیگار-برگ-کوبا-3.jpg

مواد لازم جهت ساخت سیگار برگ کوبا

 

ساخت سیگار برگ کوبا

توتون و تنباکو

برگ های توتون که از قبل مرطوب و آماده شده

غلتک مخصوص رول کردن سیگار

قالب های آماده مخصوص ساخت سیگار دست ساز


مقاله-ریسمون-سیگار-برگ-کوبا-4.jpg

روش تهیه و ساخت سیگار برگ کوبا

قبل از هرچیزی باید بگوییم که توتون و تنباکو از ملزومات اصلی تهیه و ساخت سیگار برگ کوبایی است که نباید خرید نوع باکیفیت و مرغوب آن را فراموش کنید. زمانی که نسبت به تهیه برگ های توتون اقدام کردید اول از همه رگه های موجود در لا به لای برگ را جدا کرده و آن ها را دور بیندازید. این کار باعث می شود تا کیفیت و طعم سیگار از بین نرود. بعد از انجام این کار برگ های مخصوص پیچیدن سیگار را که از قبل مرطوب کرده اید آماده کنید و یکی از آن ها را برداشته و روی سطح صافی قرار دهید. تا اینجای کار دست نگه دارید. چرا که لازم است سراغ توتون و تنباکوهای خریداری شده تان بروید و مقدار مورد نیازی از آن ها مخلوط کرده و در آون بکوبید.

زمانی که کار کوبیدن توتون ها به پایان رسید می توانید بخشی از آن ها را بر روی برگ های مرطوب پهن شده قرار داده سایر برگ های پیچیده شده را بر روی مواد آماده شده تان قرار دهید و تمامی آن را به آرامی در درون غلتک مخصوص قرار داده و بچرخانید. با انجام این کار محتویات و برگ های به هم پیچیده شده شکل لوله ای به خود می گیرد. سپس می توانید بخش های اضافی را برگ ها را برش داده و برای بار آخر با یک برگ مرطوب دیگر لوله می کنید. این کار شما باعث می شود شکل و ظاهر سیگار برگ زیبا تر و شفاف تر شود. توجه کنید که سیگار را اندکی محکم بر روی برگ نهایی لوله کنید تا محتویات داخل آن باز نشود و نریزد. دوباره بخش های اضافی سیگار ساخته شده تان را جدا کنید تا شکل و شمایل جذاب تری به خود گیرد.

اگر می خواهید از نزدیک شاهد روند و مراحل ساخت و تهیه این مدل سیگار کوبایی شوید و از نزدیک با طراحان و سازندگان آن آشنا شوید پیشنهاد می کنیم حتما تور کوبای ریسمون را انتخاب کنید.


0 دیدگاه

30 بهمن 1398


برچسب ها
تیم نویسندگان ریسمون

درباره نویسنده
ریسمون با تیمی قوی، محتوای جذاب و به روز تولید میکند

دیدگاه شما