فیلیپین، هزار جزیره برای آبتنی

فیلیپین از چشم ریسمون

آسیای شرقی فقط تایلند و مالزی نیست، حالا که ریسمون برنامه سفر به طبیعت بکر و دست نخورده فیلیپین را گذاشته است، بهتر است با ریسمون همراه شوید و این مطلب را که از حس و حال‌ها و لذت‌های فیلیپین برای شما می‌گوید را از دست ندهید.


مقاله-ریسمون-فیلیپین-5.jpg
فیلیپین به نگین سبز مزارع برنج،سرزمین آتش‌فشان‌های خاموش، ابرشهرهای ساحلی، ماشین‌هایی با طراحی گرافیتی، گونه خاص و منحصر به فرد حیوانی با نام شبگردان هندی و فستیوال‌ها و جشن‌هایی هیجان‌انگیز و مردمی ساده و روان و خوش برخورد در دنیا معروف است. فیلیپین، بیش از 7000 جزیره‌ی کوچک و بزرگ دارد. هزاران جزیره‌ای که هر کدامشان شکل و شمایل متفاوتی دارند و ناشناخته‌هایی برای ماجراجویان طبیعت.


مقاله-ریسمون-فیلیپین-1.jpg
مانیل مرکز فیلیپین است، ابر شهری که دور تا دور آن را رنگ آبی دریا گرفته است. بهترین راه برای رفتن از مانیل به جزایر دیگر گرفتن پروازهای داخلی است. 
یکی از جذاب‌ترین فعالیت‌های در فیلیپین، به island hopping  معروف است. اگر شما هم قصد این را دارید که جزیره‌های بیشتری را ببینید، آب‌تنی بیشتر کنید و بعد از هوای مطبوع و آفتاب لذت بخش در قایق‌ها و کشتی‌ها لذت ببرید، قطعا از این مدل سفر خوشتان می‌آید. غذاهای دریایی، یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های سفر به فیلیپین هستند. انواع ماهی و میگو و غذاهای دریایی تازه، با سبک آشپزی متفاوتی که در فیلیپین است و ترکیبی از آشپزی اسپانیایی و آسیای جنوب شرقی است. برای هر سلیقه‌ای جزیره‌ای و تجربه‌ای و کارهای هیجان انگیزی هست تا در دل آن هزاران کیلومتر فاصله را فراموش کنند و از ریسمون خاطرات سفرش لذت ببرد.مقاله-ریسمون-فیلیپین-4.jpg
تالاب‌ها و آب گرم‌های نزدیک به آتش‌فشان‌ها، آب‌های زلال و جزایر مرجانی و غارهای اعجاب انگیز فیلیپین بهترین مکان برای کشف دیدنی‌ها، غواصی و دیدن ناشناختاه‌های کف دریا هستند. 
آب‌های آبی و زلال فیلیپین دعوت کننده‌ترین جا برای دوست‌داران فعالیت‌ها و ورزش‌های آبی هستند. هر چیزی که فکرش را بکنید در فیلیپین امکان پذیر است. از غواصی در سواحل مرجانی گرفته تا کمپینگ در سواحل شنی، زیپلاین از بلندای تپه‌های شکلاتی، کایاک در شمال جزیره پالاوان، قایق سواری و غارنوردی از جمله کارهای هیجان انگیزی است که می‌توانید در بهترین هوا، با مردمی دوست داشتنی و مهربان انجام دهید. بوراسی و پاگودپود از جمله‌ی شناخته شده ‌ترین سواحل برای موج سواری و کایت سواری هستند. این را هم در گوشی به شما بگوییم که فیلیپین یکی از بهترین جاها برای زیپلاین است؛ پس حتمن این تجربه‌ی هیجان انگیز را در برنامه سفرتان به فیلیپین جای دهید.


0 دیدگاه

05 شهریور 1398

زویا نیکنام

درباره نویسنده
بلاگر، عاشق سفر

دیدگاه شما