شهر های مکزیک و مناطق دیدنی آن ها

در مکزیک کجا را ببینیم؟

شهر های مکزیک دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار زیادی می باشند که توانسته اند تعداد زیادی از توریست ها را هر ساله به این کشور بکشانند و گردشگران می توانند نهایت استفاده را از دیدن این کشور و شهر های مکزیک ببرند. تور گردشگری ریسمون این امکان را فراهم آورده است که گردشگران با خیالی آسوده بتوانند به این مناطق سفر کنند و از سفر خود لذت ببرند.

مکزیکوسیتی از شهر های مکزیک

این شهر از بزگترین شهر های کشور مکزیک بوده و پایتخت این کشور نیز می باشد. همچنین این شهر دومین شهر بزرگ دنیا بوده و جمعیتی نزدیک به 18 میلیون نفر دارد. همچنین این شهر دارای مکان ها و جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوان بوده و موزه ها و مکان های تاریخی و باستانی بسیار زیادی در این شهر وجود دارد.


مقاله-ریسمون-مکزیک-2.jpg

گودالاخارا از شهر های مکزیک

یکی دیگر از شهر های مکزیک شهر گودالاخارا می باشد که به عنوان پایتخت فرهنگی کشور مکزیک و همچنین مهد موسیقی ال ماریاچی می باشد. این شهر به دلیل داشتن منتطق طبیعی زیبا و سبک های خاص معماری و ساختمان هایش مشهور می باشد و توانسته است بسیاری از گردشگران را از سرتاسر دنیا به این منطقه بکشاند. در این شهر سوارکاری نیز بسیار رواج دارد.

آکاپولکو از شهر های مکزیک

این شهر از شهر های بندری بوده و یکی از مراکز توریستی در کشور مکزیک می باشد. همچنین دارای تفریحات شبانه بوده و در فصل زمستان گردشگران زیادی به این منطقه می روند و لذت می برند.

موریلیا از شهر های مکزیک

از دیگر شهر های بزرگ و معروف مکزیک شهر موریلیا بوده که دارای ساختمان هایی با نمای آجری و صورتی رنگ می باشند که به همین دلیل به این شهر شهر صورتی نیز می گویند. این شهر در میراث فرهنگی یونسکو پبت جهانی شده است.

مونتری از شهر های مکزیک

یکی از شهر های معروف این کشور شهر مونتری بوده که دارای امنیت زیادی نیز می باشد. همچنین این شهر در نزدیکی امریکا قرار گرفته است و از نظر اقتصادی و تجارت رابطه ی زیادی با این کشور نیز دارد. این شهر دارای رتبه دوم در ثروتمند بودن در بین شهر های مکزیک را دارد. همچنین مکان های گردشگری بسیاری در این منطقه وجود دارد که می توان به کوه –سرو د لا سیلا- اشاره نمود. همجنین دارای موزه ها و مکان های تاریخی بسیاری نیز می باشد.

شهر مونتری نهمین شهر بزرگ کشور مکزیک بوده و و جزو شهر های پیشرفته ی مکزیک نیز به شمار می آید.

پونیلا از شهر های مکزیک

این شهر در مکانی قرار گرفته است که توسط چهار آتشفشان احاطه شده است. این شهر سالانه توسط گردشگران بسیارزیادی بازدید می شود. همچنین این شهر زیبا در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. ساختمان ها و بناهای متفاوتی در این شهر وجود دارند که توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کند. این ساختمان ها دارای رنگ های متضاد و رنگارنگی می باشند که به زیبایی این شهر افزوده اند. از سوغاتی های این شهر می توان به چرم، سفال، و مجسمه های سنگی اشاره نمود. فاصله ی این شهر ا شهر مکزیکو سیتی که پایتخت مکزیک می باشد حدود دو ساعت می باشد.

گوآتاخوآتو از شهر های مکزیک

یکی دیگز از شهر های مهم و بزرگ کشور مکزیک شهر گوآتاخوآتو می باشد که دارای خیابان ها و کوچه های بسیار تو در تو است که از این جهت توانسته نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب نماید. در قدیم این شهر معدن نقره بوده است. همچنین این شهردارای موزه و ساختمان های بسیار باروک می باشد که به زیبایی این شهر افزوده است.

اکاتپک از شهر های مکزیک

این شهر را می توان جزو توابع شهر مکزیکو سیتی به شمار آورد. و در ارتفاع حدود 2200 متری از سطح زمین قرار دارد.

تیخوانا از شهر های مکزیک

یکی دیگر از شهر های بزرگ کشور مکزیک این شهر بوده و جزو شهر های همسایه ی امریکا می باشد و با کالیفرنیا مجاور است.

پاچوکا از شهر های مکزیک

پاچوکا یکی از شهر های تاریخی و قدیمی کشور مکزیک می باشد. این شهر در ایالت ایدالگو می باشد و فاصله ی حدود 1 ساعت با مکزیکوسیتی دارد.

سیوداد خوارس از شهر های مکزیک

یکی دیگر از شهر های مکزیک اسن شهر بوده که در ایالت چیئوائوا قرار دارد. این شهر در شمال کشور مکزیک بوده و همسایه ی کشور آمریکا می باشد. همچنین این شهر پرجمعیت ترین شهر ایالت چیئوائوا در مکزیک می باشد.

گردشگران جهت آشنایی بیشتر با فرهنگ و شهر های تاریخی این کشور با تور کوبا و مکزیک ریسمون همراه شده و از سفر خود نهایت لذت را ببرید.


0 دیدگاه

30 دی 1398


برچسب ها
تیم نویسندگان ریسمون

درباره نویسنده
ریسمون با تیمی قوی، محتوای جذاب و به روز تولید میکند

دیدگاه شما