جاذبه های طبیعی کشور کوبا

طبیعت گردی در کشور کوبا

آیا شما نیز به دنبال بازدید از جاذبه های طبیعی کشور کوبا هستید؟ آیا می دانید مشهورترین و بی نظیرترین جاذبه های طبیعی کشور کوبا کدام می باشد؟ از شما دعوت می شود که ریسمون را تا آخر مقاله پیش روی خود همراهی کرده و اطلاعات بسیار جالبی را در این خصوص به دست بیاورید.

وارادرو: جاذبه های طبیعی کشور کوبا

وارادرو یکی از مهمترین جاذبه های طبیعی کشور کوبا بوده که بسیاری از گردشگران و توریست ها بازدید از این مکان را در اولویت های خود قرار می دهند که اسم این جزیره را می توان در لیست بهترین سواحل کارائیب بوده و هتل های لوکس بسیار زیادی را می توان در این ساحل مشاهده کرد. این ساحل به داشتن ماسه های شنی سفید رنگ خود می تواند خاطرات بسیار به یادماندنی را برای بازدیدکنندگان خود به ارمغان بیاورد. اگر قصد بازدید از بهترین جاذبه های طبیعی کشور کوبا را دارید می توانید بازدید از این مکان را در سفر به کوبا در اولویت های خود قرار دهید.


مقاله-ریسمون-کوبا-2.jpg

گواردالاواکا: جاذبه های طبیعی کشور کوبا

گواردالاواکا یکی دیگر از بهترین جاذبه های طبیعی کشور کوبا به شمار می آید که این ساحل در استان هولگین کشور کوبا واقع شده است و به داشتن ساحلی پر زرق و برقی معروف می باشد که با داشتن نخل های بسیار سرسبز و سر به فلک کشیده خود توانسته است در زمره بهترین و بی نظیرترین جاذبه های طبیعی کشور کوبا واقع شود. توجه داشته باشید که از مهمترین و بی نظیرترین سرگرمی هایی که می توان در این ساحل از آنها لذت برد می توان به غواصی و حمام آفتاب اشاره نمود که بی شک با مشاهده مرجان های بسیار زیبا و بی نظیر در این ساحل، لحظات بسیار خوبی را برای خود به ارمغان بیاورید. اگر به دنبال یک منطقه خنکی در کشور کوبا هستید می توانید بازدید از این ساحل را در اولویت های بازدید از جاذبه های طبیعی کشور کوبا قرار دهید تا از آب و هوای بسیار خنک این ساحل نهایت لذت را داشته باشید.

 

کایو کوکو: جاذبه های طبیعی کشور کوبا

یکی از بی نظیرترین جاذبه های طبیعی کشور کوبا کایو کوکو می باشد که این ساحل در یک منطقه دور افتاده و خلوت تری واقع شده است که بسیاری از نویسندگان و شاعران مطالب بسیار ارزنده و بی نظیری را درباره کایو کوکو نوشته اند. بسیاری از تورهای گردشگری که به سوی کشور کوبا در حال برگزاری است بازدید از این جاذبه ی طبیعی کشور کوبا را در اولویت های خود قرار میدهند تا بتوانند بی نظیرترین و فراموش نشدنی ترین لحظات را برای گردشگران و مسافران به ارمغان بیاورند. اگر شما نیز به دنبال بازدید از بهترین و شگفت انگیزترین جاذبه های طبیعی کشور کوبا هستید می توانید بازدید از کایو کوکو را در اولویت های خود قرار داده و از سواحل زیبای این منطقه نهایت لذت را داشته باشید. بسیاری از گردشگرانی که به دنبال یک مکان خلوت تری هستند می توانند بازدید از این ساحل را در اولویت قرار داده و به تمدد اعصاب و روان خود بپردازند.


مقاله-ریسمون-کوبا-3.jpg

پارک ملی وینیالس: جاذبه های طبیعی کشور کوبا

یکی دیگر از مهمترین و زیباترین جاذبه های طبیعی کشور کوبا، پارک ملی وینیالس می باشد که این پارک نقش بسیار زیادی را در جلب توجه گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. توجه داشته باشید که اسم این پارک در میراث فرهنگی یونسکو نیز می توان مشاهده کرد. این پارک در دره دلوس اورگانوس واقع شده است و با داشتن زیبایی و شادابی بسیار خاص خود منظره ی بسیار دلنشینی را به وجود آورده است. این پارک با داشتن تپه های صخره ای از جنس آهک بهترین مکان و گزینه برای کوهنوردی بوده و در این پارک می توان انواع بسیار متنوعی از میوه جات و سبزیجات را نیز مشاهده کرد. اگر قصد بازدید از جاذبه های طبیعی کشور کوبا را دارید می توانید بازدید از پارک ملی وینیالس را در اولویت های خود قرار دهید و یک پیاده روی و اسب سواری بسیار هیجان انگیز و بی مانندی را در این پارک تجربه کنید. شما نیز میتوانید برای به دست آوردن اطلاعات بسیار جالبی در مورد فرهنگ و آداب این کشور می توانید یکی از بهترین تورهای کوبا ومکزیک ریسمون را رزرو کرده و بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای خود به ارمغان بیاورید.


0 دیدگاه

27 بهمن 1398


برچسب ها
تیم نویسندگان ریسمون

درباره نویسنده
ریسمون با تیمی قوی، محتوای جذاب و به روز تولید میکند

دیدگاه شما