جاذبه های تاریخی کشور کوبا

بازدید از جاذبه های تاریخی کشور کوبا

هاوانای قدیمی
آیا می دانید مشهورترین و زیباترین جاذبه های تاریخی کشور کوبا این کشور کدام می باشد؟ کشور کوبا یکی از زیباترین و دیدنی ترین کشورهای جهان میباشد که با داشتن بی نظیرترین جاذبه های تاریخی و طبیعی خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. یکی از مهمترین و شگفت انگیزترین جاذبه های تاریخی کشور کوبا می توان به هاوانای قدیمی اشاره کرد که این محله از قدیمی ترین محله های کشور کوبا بوده و نام آن را می توان در لیست میراث فرهنگی یونسکو نیز مشاهده نمود. گردشگران با قدم زدن در دل خیابان های این محله می توانند از سنگفرش ها، ساعت ها، رستوران های افسانه ای و قلعه سلطنتی بازدید کرده و شاهد معماری هایی به سبک باروک و نئوکلاسیک باشند. گردشگران با قدم زدن در این خیابان ها به 200 سال قبل بازگشته و گذر تاریخ را با تمام وجود خود لمس می کنند. اگر قصد بازدید از جاذبه های تاریخی کشور کوبا را دارید توصیه می کنیم که بازدید از این محله کوبا را در اولویت های خود قرار دهید.


مقاله-ریسمون-دیدنی تاریخی کوبا-2.jpg

مقبره چگوارا

از دیگر جاذبه های تاریخی کشور کوبا می توان به مقبره چگوارا اشاره نمود که وی یکی از قهرمانان این کشور بوده که به همراه 29 تن از یاران باوفای خود در این کشور به خاک سپرده شدند. توجه داشته باشید که در خانه ی ابدی چگوارا وسایل شخصی وی را جای داده و این خانه را به یک موزه بسیار کوچکی تبدیل کرده اند که از مهمترین این وسایل می توان به مواردی از جمله دوربین، قمقمه، تفنگ، تعداد زیادی عکس و برخی از لباس های وی اشاره کرد. بازدید از این جاذبه های تاریخی کشور کوبا می تواند حس بسیار خوبی از آزادی و قدرت را برای شما به ارمغان بیاورد و شما می توانید بهترین و زیباترین تصاویر را از این مکان به ثبت برسانید.

 

بقایای قلعه د سان پدرو د لا روکا

بقایای قلعه د سان پدرو د لا روکا از دیگر مهمترین و مشهورترین جاذبه های تاریخی کشور کوبا به شمار می آید که این قلعه نه تنها یکی از پربازدیدترین جاذبه های کوبا بوده بلکه در کل آمریکا از شهرت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این مقبره در قرن 17 میلادی به معماری یک مهندس ایتالیایی ساخته شده است و یکی از مهمترین آثار ثبت شده در میراث فرهنگی یونسکو می باشد. برای بازدید از بقایای قلعه د سان پدرو د لا روکا می توانید هم اکنون اقدام لازم را انجام داده و در اولین فرصت به دست آمده به این کشور سفر کرده و از این جاذبه بازدید داشته باشید. این قلعه در جنوب شرقی جزیره هاوانا قرار دارد و دسترسی به آن بسیار آسان تر خواهد بود که بسیاری از گردشگران و توریست هایی که قصد بازدید از جاذبه های تاریخی کشور کوبا را دارند به راحتی می توانند به این منطقه به همراه ریسمون سفر کرده و بازدید لازم را انجام دهند.


مقاله-ریسمون-دیدنی تاریخی کوبا-1.jpg

مقبره های گورستان های کولون

از دیگر جاذبه های تاریخی کشور کوبا می توان به مقبره های گورستان های کولون اشاره نمود که این گورستان با داشتن قبرهای به معماری گوتیک مدلی خود توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را به سوی خود جذب کرده است. این گورستان یک کلیسای بسیار باشکوهی را دارد و به رنگ عقیق می باشد که گنبدهای آن قرمز رنگ بوده و از مهمترین افرادی که در این گورستان های به خاک سپرده شده اند می توان به رئیس جمهور، خوزه میگوئل گومز، خوزه لیمای شاعر و پالاسیوس فیلم ساز اشاره نمود که سالانه برای بزرگ داشت این افراد بزرگ مراسم های بسیار مختلفی را در این گورستان ها برگزار می کنند که بی شک شما نیز می توانید با سفرتان به این کشور در این مراسم ها بازدید داشته باشید. توجه داشته باشید که این گورستان ها در شهر هاوانا کشور کوبا واقع شده است و در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد که گردشگران و توریست ها می توانند به راحتی خود را از هر کجای شهر به این گورستان ها رسانده و لحظات جالب و هیجان انگیزی را برای خود به ارمغان بیاورند که به این منظور هم اکنون اقدام به رزرو تورهای ریسمون داشته باشید تا بیشتر با فرهنگ این کشور آشنا شوید.


0 دیدگاه

21 آبان 1398

تیم نویسندگان ریسمون

درباره نویسنده
ریسمون با تیمی قوی، محتوای جذاب و به روز تولید میکند

دیدگاه شما