با ریسمون بر فراز بهشت، ریسمون

سواحل بینظیر فیلیپین

حیرت انگیز است که سرزمینی بیش از 7000 مکان بی نظیر برای دلربایی از گردشگران سراسر جهان داشته باشد. فیلیپین این خاصیت را دارا ست. کشوری در دروازه اقیانوس آرام با هزاران جزیره که مکانی ارزشمند برای تفریحات ساحلی است. فیلیپین پایتخت غواصی جهان هست. این کشور دارای خطوط ساحلی چشم نواز، بکر، فرهنگ جالب توجه است که ملغمه ای از فرهنگ های شرق آسیایی با تاثیرات قرن ها سلطه اسپانیایی هاست. حیات زیر آب شگفت انگیز و جنگل های بارانی در جوار کوهستان های عجیب غریب را به مردمی خونگرم و مهربان با فرهنگ های بومی به علاوه کنید تا دریابید چه شاهکاری در انتظار شماست. ریسمون در جاده پیشگامان به سوی این نقطه کره زمین کشیده شده تا تجربه نو را انجام دهد. با ریسمون همراه باشید تا این کشور زیبا را بیشتر بشناسیم.


مقاله-ریسمون-فیلیپین-بام بهشت-1.jpg

گام اول ما به سوی مانیل است جایی که فرصتی برای تجربه مرزهای فرهنگی نو و باستانی در کنار هم در اختیار ما قرار می دهد. ما در کرانه های خلیج زیبای مانیل پیاده خواهیم شد. این شهر یکی از بزرگترین محله‌ های چینی در جهان را داراست که بازار مکاره کالاهای چینی کم ‌نظیر و غذاهای خیابانی چینی خوشمزه ‌ای در آن بیداد می کند. علاوه برآن این شهر مملو از موزه ها و پارک های طبیعی است که فوق العاده ترین آن پارک اقیانوسی، باغ گیاه شناسی و سایر پارک های جنگلی است. در مانیل شما از دیدن کلیساهای تاریخی نیز شگفت زده خواهید شد.

گام بعدی ما سفر به جزیره های بهشت گونه سبو و بوهول است. در سبو علاوه بر دیدار با معابد و فرهنگی عظیم گشتی هم از خیال انگیز ترین مکان جهان خواهیم زد. این جزیره از محبوب ترین مقاصد میلیونرهای جهان است. مکتان، سومیلن ،پاسکادور، نالوسوآن ... در همجواری صدها فستیوال و کارناوال جذاب از نکات جالب سبو است. شیرجه زدن از صخره هاي مرجانی، غواصی، تماشاي دسته پرندگان مهاجر، دوچرخه سواري، شنا کردن در کنار کوسه نهنگ ها، کلیساها و بناهاي تاریخی شهر نفس شما را از هیجان بند خواهد آورد.


مقاله-ریسمون-فیلیپین-بام بهشت-2.jpg

در راه بوهول با ریسمون به تپه‌های شکلاتی خواهیم رفت. ساحل سفید رنگ آلونا بوهول ، با کریستال های سفید، ستاره های دریایی و غروب شهوت انگیزاش آرایه ای از بهشت کتاب مقدس است. یکی از عجیب ترین و زیباترین پدیده های جهان ویژگی این تپه‌ ها، داشتن اشکال غیر معمول بصورت مخروطهای همسان و مرتفع است. تپه‌های شکلاتی پوشیده از درختان و گیاهانی هستند که در فصل‌ های کم باران سال رنگ آنها به قهوه‌ای متمایل می ‌شود و علت نامگذاری آنها هم همین رنگ قهوه ‌ای است. ارسیر فیلیپینی، پل معلق، مجسمه پیمان خونین، ویرانه های کلیسای baclayon و سایت پروانه ها عنوان هایی است که وجود هر کدام از آنها می تواند کشوری را مملو از گردشگر کند.

برای همراهی با تور فیلیپین ریسمون با ما تماس بگیرید.


 


0 دیدگاه

31 شهریور 1398

علی ردایی

درباره نویسنده
ایده پرداز، عاشق سفر، بلاگر

دیدگاه شما