آشنایی با معروف ترین غذاهای کشور کوبا

کوبا و غذاهای خوشمزه‌اش

آیا شما نیز به دنبال چشیدن معروف ترین غذاهای کشور کوبا  هستید؟ آیا می دانید که لذیذترین غذاهای کشور کوبا  کدام بوده و از چه مواد اولیه تهیه و آماده می شوند؟ از شما دعوت می شود که ریسمون را تا آخر مقاله پیش روی خود همراهی کنید و اطلاعات بسیار جالبی را در این خصوص به دست بیاورید.

از معروف ترین غذاهای کشور کوبا  می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد که هر کدام از این غذاها دارای طعم و بوی بسیار بی نظیری هستند:

-          پائیا

-          روپا ویجا

-          الوته

-          فریتا

-          چورو

یکی از لذیذترین و معروف ترین غذاهای کشور کوبا ، فریتا می باشد که این غذا شباهت بسیار زیادی به همبرگر داشته و در تهیه آن از گوشت و سوسیس استفاده می شود. استفاده از سیب زمینی های سرخ شده و نان همبرگری در این غذا سبب شده است که غذای مذکور در میان مردم کوبایی و بسیاری از گردشگران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد. اگر قصد میل یک میان وعده ی بسیار ساده و بی نظیری را دارید می توانید فریتا را در اولویت های خود قرار دهید. قیمت بسیار مناسب این غذا نیز سبب شده است که بسیاری از توریست ها از طرفداران فریتا بوده و در طول سفر خود به دفعات بیشتر از این غذا میل کنند. در ادامه مقاله نیز سعی برآن داریم تا در مورد دیگر معروف ترین غذاهای کشور کوبا  توضیحات مختصری را به حضورتان ارائه دهیم.


مقاله-ریسمون-غذای-کوبا-1.jpg

الوته

الوته از مشهورترین و معروف ترین غذاهای کشور کوبا  می باشد که در این غذا ذرت درسته را به یک سیخ چوبی کشیده و آن را سرخ می کنند که البته روی این ذرت ها را با پنیر کوجیتا پوشانده و از فلفل قرمز نیز استفاده می کنند تا لذت بی نظیری را به این غذا ببخشند. استفاده از الوته در میان مردم کوبا بسیار زیاد بوده و توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را نیز به سوی خود جذب کند. شما نیز می توانید برای صرف یک عصرانه لذیذ این غذا را در اولویت های خود قرار داده و آن را به همراه آبلیمو میل کنید. البته در نظر داشته باشید که غذای مذکور در هر فصلی پیدا نمی شود و بهترین فصل ها برای میل این غذا فصل تابستان و پاییز می باشد چرا که ذرت های تازه را می توان در این فصل ها پیدا نمود.


مقاله-ریسمون-غذای-کوبا-2.jpg

پائیا

از دیگر مشهورترین و معروف ترین غذاهای کشور کوبا  می توان به پائیا اشاره نمود که این غذا سرشار از پروتئین بوده و شما می توانید اسم این غذا را در لیست مشهورترین غذاهای اسپانیایی نیز مشاهده کنید. غذای مذکور از میگو، سوسیس، گوشت های مرغ و خرچنگ تهیه و آماده می شود که با انواع سبزیجات نیز تزیین شده و طعم بسیار فوق العاده ای را دارد. اگر شما نیز مانند بسیاری از گردشگران علاقه مند به غذاهای گوشتی هستید می توانید سفارش دادن این غذا را در اولویت ها خود قرار دهید تا یکی از بهترین و بی نظیرترین غذاهای کشور کوبا  را میل کنید. توجه داشته باشید که برای صرف این غذا حتما به معتبرترین و قابل اعتمادترین رستوران مراجعه کنید چرا که برای طبخ این غذا باید آشپزها بسیار حرفه ای دست به کار شوند در غیر این صورت نمی توانید طعم واقعی پائیا را تجربه کرده و از آن بهره مند شوید.


مقاله-ریسمون-غذای-کوبا-3.jpg

روپا ویجا

یکی دیگر از معروف ترین غذاهای کشور کوبا ، روپا ویجا می باشد که این غذا به معنای لباس های کهنه می باشد که در وهله اول چندان برای بسیاری از گردشگران و مسافران جالب نبوده ولی با مشاهده و چشیدن این غذا عاشق آن می شوند. غذای مذکور از لذیذترین و خوشمزه ترین غذاهای کشور کوبا  بوده و در تهیه و طبخ آن از تکه های گوشت و برنج استفاده می شود. طعم و رنگ بسیار بی نظیر این غذا سبب شده است تا بسیاری از گردشگران در بسیاری از وعده های غذایی خود استفاده از این غذا را در اولویت های خود قرار دهند. اگر قصد دارید تا یکی از مشهورترین و بی نظیرترین غذا را در کوبا میل کنید می توانید با مراجعه به مشهورترین رستوران های این غذا را سفارش دهید. استفاده از ادویه های بسیار متنوع در این غذا سبب شده است که این غذا اشتهای گردشگران را باز کند. مقاله-ریسمون-غذای-کوبا-5.jpg 

با همراهی تور کوبا ریسمون می‌توانید این غذاهای خوشمزه را امتحان کنید و لذت ببرید.


0 دیدگاه

24 مهر 1398

تیم نویسندگان ریسمون

درباره نویسنده
ریسمون با تیمی قوی، محتوای جذاب و به روز تولید میکند

دیدگاه شما